Zvonečci

ZVONEČKEM TO U NÁS ZAČÍNÁ A TAKY KONČÍ…

V této třídě pracují a na děti se těší paní učitelky Eva Rytychová, Mgr. Klára Kroupová Kuchařová a Bc. Klára Korbelová.

O čistotu se stará Šárka Mašková.

Provoz na Malé budově začíná v 6:15 a končí v 16:45. Děti se rozcházejí ve třídě Medvídků.

Najdete nás v přízemí Malé budovy (proti pizzerii).

Díky dětským duším prozkoumáváme i my dospělí svět trochu jinýma očima. Díky nim zažíváme to známé tady a teď. Bytí v přítomnosti. Děti podporujeme v jejich přirozeném vývoji, a vhodnými činnostmi se snažíme podněcovat aktivity, které následně přímo z dětí vychází. Stojíme při nich a respektujeme jejich osobnosti, pomáháme jim prožívat si své emoce a vypouštět je správným směrem. To, co si totiž odnesou ze svého dětství, otevírá brány jejich budoucnosti. Být učitelkou v mateřské škole vnímáme ne jako povolání, ale jako poslání, které děláme s radostí a otevřeným srdcem.

Telefonní číslo do třídy

tel: 382 211 494, mobil: 702 050 697