Stravné

Platí se inkasem z účtu rodičů vždy po 15. dni v měsíci na následující měsíc. Ve výjimečných případech je možno zaplatit v hotovosti u vedoucí stravovny do konce měsíce na další měsíc. Rodiče si mohou odhlásit během týdne i jednotlivá jídla (dopolední nebo odpolední svačinu, oběd).

Stravné se odhlašuje a přihlašuje písemně (zádveří ve vchodu do hlavní budovy MŠ), u vedoucí školní jídelny, nebo na telefonu 380 332 029, den předem do 14.00 hodin! V případě onemocnění dítěte nejpozději do 7.00 hodin ráno. Pokud si rodiče stravu neodhlásí, je jim nadále účtována a propadá. První den nemoci dítěte je možné si oběd vyzvednout v době od 11. 00–11. 45 hod. u zadního vchodu do kuchyně do vlastních jídelních nádob.

Ceny stravného:

děti od 3 – 6 let

děti od 7 – 8 let

Přesnídávka

11,-

12,-

Oběd

24,-

27,-

Svačina

10,-

11,-

Celkem

45,-

50,-

Děti se stravují ve společné jídelně, která byla v roce 2004 společně s kuchyní nově zrekonstruována podle norem EU. Děti se v jídelně střídají podle režimu, který stanoví ředitelka školy. Do jídelny děti dochází spojovacími chodbami.