Koťata

Koťata si spolu hrají,
velkou radost z toho mají.
Jak se chovat, dobře ví,
navzájem si rozumí.

Dětem se věnují paní učitelky: Růžena Vejvodová a Hana Müllerová

O úklid pečuje: Jana Švecová.

Naši třídu najdete v přízemí západní budovy.
Projdete brankou do zahrady MŠ směrem od pošty k zelené budově. Třída „Koťata“ se nachází od hlavního vchodu budovy vlevo. Provoz na Nové budově začíná v 6:15 a končí v 15:50. Poté děti přechází na Malou budovu do třídy Medvíďat.

Milí rodiče, představujeme vám třídu KOŤAT

Naší snahou je, aby vaše děti přicházely do školky s úsměvem a s úsměvem také odcházely. I třída Koťata je heterogenní, tzn., že máme ve třídě děti od 3 do 6 let. Ačkoliv se to může zdát komplikované, přináší to své výhody. Tou hlavní je, že se přirozeně učíme jeden od druhého a vzájemně si pomáháme.

V naší třídě pěstujeme přívětivé vztahy dětí mezi sebou a mezi dětmi a dospělými od samého začátku. Posilujeme u dětí samostatnost, sebevědomí, sebedůvěru, schopnost komunikovat, respekt k sobě a k druhému. V Koťatech rádi zpíváme, tančíme, poznáváme přírodu všemi smysly a vzděláváme se hravou formou.

Předškoláci odcházejí do základní školy a do života plnohodnotně připraveni. Proto vás tímto žádáme, podporujte vaše ratolesti při samostatnosti ve stolování, při oblékání, obouvání a chvalte je. Hodně si s nimi povídejte, choďte na procházky, pěstujte lásku k přírodě a hrajte si spolu. Kdykoliv budete něco potřebovat, obraťte se na nás.

Rádi vám pomůžeme.

Telefonní číslo do třídy:

Program činností Koťat 2023 / 2024…ZDE:

Karneval…zde:

Pekař peče housky…zde:

Pomazánka…zde:

Velikonoce u Koťátek…zde:

Jaro u Koťátek...zde:

Na návštěvě ve škole…zde: