Koťata

Koťata si spolu hrají,
velkou radost z toho mají.
Jak se chovat, dobře ví,
navzájem si rozumí.

Dětem se věnují paní učitelky: Růženka Vejvodová, Hanka Müllerová
O úklid pečuje: Olinka Marešová

Naši třídu najdete v přízemí západní budovy.
Projdete brankou do zahrady MŠ směrem od pošty k zelené budově. Třída „Koťata“ se nachází od hlavního vchodu budovy vlevo. Koťata se od pondělí do středy schází od 6.15 h u Včeliček a v sudý týden v 7.00 h, v lichý týden v 7.15 h přechází se svou paní učitelkou do třídy Koťata. Ve čtvrtek a v pátek se od 6.15 h scházíme u nás ve třídě.

Milí rodiče, představujeme vám třídu KOŤAT

Naší snahou je, aby vaše děti přicházely do školky s úsměvem a s úsměvem také odcházely. I třída Koťata je heterogenní, tzn., že máme ve třídě děti od 3 do 6 let. Ačkoliv se to může zdát komplikované, přináší to své výhody. Tou hlavní je, že se přirozeně učíme jeden od druhého a vzájemně si pomáháme.

V naší třídě pěstujeme přívětivé vztahy dětí mezi sebou a mezi dětmi a dospělými od samého začátku. Posilujeme u dětí samostatnost, sebevědomí, sebedůvěru, schopnost komunikovat, respekt k sobě a k druhému. V Koťatech rádi zpíváme, tančíme, poznáváme přírodu všemi smysly a vzděláváme se hravou formou.

Předškoláci odcházejí do základní školy a do života plnohodnotně připraveni. Proto vás tímto žádáme, podporujte vaše ratolesti při samostatnosti ve stolování, při oblékání, obouvání a chvalte je. Hodně si s nimi povídejte, choďte na procházky, pěstujte lásku k přírodě a hrajte si spolu. Kdykoliv budete něco potřebovat, obraťte se na nás.

Rádi vám pomůžeme.

Telefonní číslo do třídy: 382 211 250