Včeličky

DĚTI PILNÉ A PRACOVITÉ JAKO VČELIČKY
CHODÍ SI HRÁT DO NAŠÍ TŘÍDIČKY.
SPOLEČNĚ SE UČÍME, OBJEVUJEM SVĚT,
PŘÍRODĚ I LIDEM CHCEME ROZUMĚT
KAŽDÝ JE S KAŽDÝM KAMARÁD,
KDOPAK BY SE CHTĚL S NÁMI PRÁT?

Naše třída se nachází v přízemí nové budovy (vchod od základní školy).

Děti jsou ve třídě od 6:15 – 15:30, pouze ve čtvrtek a v pátek se scházejí u Koťat a do naší třídy přicházíme v 7:00. Odpoledne se po 15:30 rozcházíme také ve třídě Koťátek.

V této třídě působí a na děti se těší paní učitelky Hanka Lovčíková, Hanka Vítů.
O pořádek se stará Olinka Marešová.

Maminko a tatínku

Přivádíte k nám své ratolesti s různým očekáváním. Chtěly bychom Vám připomenout, že všichni máme společný cíl a tím je Vaše spokojené a rozvíjející se dítě.

Nezapomínejte, že vy sami můžete velkou měrou ovlivnit to, jak se bude Vaše dítě u nás cítit.

Předávejte nám děti v co možná největší pohodě a klidu, ne ve spěchu a nervozitě, zajímejte se, co dítě ve školce celý den dělalo, s čím si hrálo, co se mu povedlo nebo naopak. Pro dítě je prožitek důležitý.

Vzájemné vztahy mezi námi všemi, kdo se podílíme na výchově vašeho dítěte, velmi ovlivňují jeho osobnost. Snažíme se nastolit prostředí vzájemné důvěry a spolupráce. Proto Vás prosíme, i drobné problémy řešte s námi, ptejte se, telefonujte, pište na email, jistě dokážeme najít společné řešení.

Děkujeme za spolupráci.

Telefonní číslo do třídy