Včeličky

POŘÁDNĚ SI UŽIJEME,
ZPÍVÁME A TVOŘÍME,
DO PŘÍRODY CHODÍME.

Naše třída se nachází v přízemí nové budovy (vchod od základní školy).

Provoz na Nové budově začíná v 6:15 a končí v 15:50. Poté děti přechází na Malou budovu do třídy Medvíďat.

Ve třídě Včeliček působí a na děti se těší

paní učitelky Hana Lovčíková a Ing. et Bc. Gabriela Karlachová, Bc. Kateřina Janouchová

O pořádek se stará Olga Marešová.

Maminko a tatínku

Přivádíte k nám své ratolesti s různým očekáváním. Chtěly bychom Vám připomenout, že všichni máme společný cíl a tím je Vaše spokojené a rozvíjející se dítě.

Nezapomínejte, že vy sami můžete velkou měrou ovlivnit to, jak se bude Vaše dítě u nás cítit.

Předávejte nám děti v co možná největší pohodě a klidu, ne ve spěchu a nervozitě, zajímejte se, co dítě ve školce celý den dělalo, s čím si hrálo, co se mu povedlo nebo naopak. Pro dítě je prožitek důležitý.

Vzájemné vztahy mezi námi všemi, kdo se podílíme na výchově vašeho dítěte, velmi ovlivňují jeho osobnost. Snažíme se nastolit prostředí vzájemné důvěry a spolupráce. Proto Vás prosíme, i drobné problémy řešte s námi, ptejte se, telefonujte, pište na email, jistě dokážeme najít společné řešení.

Děkujeme za spolupráci.

Telefonní číslo do třídy

tel: 382 211 583, mobil: 725 312 590

Program činností Včeliček 2023 / 2024…ZDE:

Únor u Včeliček…zde:

Březen u Včeliček…zde: