Sluníčka

Pro nás je sluníčkový každý den.

učitelka: Bc. Lenka Jůzová

Třída Sluníček se nachází v prvním patře hlavní budovy školky.

Ráno se děti ze Sluníček schází ve třídě Berušek a také se tam po společném odpočinku rozcházejí. Provoz hlavní budovy je od 6:15 – 15:30, poté se se děti převádějí do nové budovy do třídy Koťat.

Na prvním místě pro mě je, aby se děti do školky především těšily, chodily do ní rády a s úsměvem. Snažím se, aby byla Sluníčková třída místem, kde se můžeme všichni cítit příjemně, klidně a v bezpečí. Z těchto důvodů kladu důraz na rozvoj prosociálního chování, spolupráci mezi sebou a celkově na to, že ačkoliv jsme každý jiný, můžeme sami za sebe, ale i společně dokázat velké věci. Mojí snahou je, aby se děti všestranně rozvíjely, získávaly formou hry nové poznatky nejen o přírodě a všem živém v ní, ale celkově o světě kolem nás.

Telefonní čísla do sluníčkové třídy: 380 332 030, 725 312 590