Sluníčka

Pro nás je sluníčkový každý den.

Paní učitelky: Jana Crkvová a Bc. Martina Vojtová Janouchová, Dis.

Asistentka pedagoga: Monika Brázdová

O pořádek se stará Anna Brožková.

Třída Sluníček se nachází v prvním patře hlavní budovy školky. Provoz na Hlavní budově začíná v 6:15 a končí v 15:50. Poté děti přechází na Malou budovu do třídy Medvíďat.

Na prvním místě pro nás je, aby se děti do školky především těšily, chodily do ní rády a s úsměvem. Snažíme se, aby byla Sluníčková třída místem, kde se můžeme všichni cítit příjemně, klidně a v bezpečí. Z těchto důvodů kladu důraz na rozvoj prosociálního chování, spolupráci mezi sebou a celkově na to, že ačkoliv jsme každý jiný, můžeme sami za sebe, ale i společně dokázat velké věci. Mojí snahou je, aby se děti všestranně rozvíjely, získávaly formou hry nové poznatky nejen o přírodě a všem živém v ní, ale celkově o světě kolem nás.

Telefonní čísla do sluníčkové třídy:

Program činností Sluníček 2023 / 2024…Zde:

Únorová Sluníčka…zde:

Březen u Sluníček…zde: