Pitný režim

Po nařízení České školní inspekce upozorňuji, že v láhvích, které si děti nosí z domova, smí být pouze voda, ovocná štáva s vodou, nebo čaj. Nepřípustné jsou colové nápoje, přeslazené nápoje s příchutěmi a podobně.

Obsah láhví budeme kontrolovat.

Láhve zachováváme, protože jsou hygienické, děti si je mohou nosit na zahradu a vy máte kontrolu, kolik dítě vypilo.

V případě nedodržování povoleného obsahu láhví, budu nucena zrušit stávající systém a nahradit jej barely s vodou a kelímky.

Dále upozorňuji, že je nepřípustné v mateřské škole podávat domácí zákusky (narozeninové dorty apod.). Pro společnou oslavu narozenin doporučuji přinést namísto bonbonů ovoce.

S účiností od 9. 10. 2017                                                                                                                       D. Skalická, ředitelka