OZNÁMENÍ PRO RODIČE

Naše mateřská škola se znovu otevře 25. 5. 2020.

Vzhledem okolnostem žádáme rodiče o dodržování následujících pravidel:

Cesta do školky a zpět

Na děti i doprovod se vztahuje povinnost zakrytí nosu a úst ochrannými prostředky a dodržování dvoumetrového odstupu

(netýká se dítěte a doprovodu).

V areálu mateřské školy

Před vstupem do zahrady i do budov platí pro dospělé dodržovat zakrytí úst a nosu a dodržování dvoumetrového odstupu od ostatních.

V budovách děti mít roušku nemusí.

Doprovod dítěte

Je žádoucí, aby dítě doprovázela jen jedna osoba, a předání a vyzvednutí dítěte omezila jen na nezbytně krátkou dobu.

Před nástupem dítěte do mateřské školy je zákonný zástupce povinen vyplnit čestné prohlášení, které je ke stažení na našich webových stránkách, nebo k vyzvednutí v zádveří hlavní budovy.

Každé dítě musí mít v šatně rezervní čistou roušku.

Stravování

Je nutné si telefonicky přihlásit u vedoucí školní jídelny na tel. č. 380 332 029 od 18. 5. do 20. 5. 2020.

S ohledem na vážnost situace prosíme nezaměstnané rodiče a maminky na mateřské dovolené o zvážení docházky dětí do mateřské školy.

Z důvodu ochrany zdraví dětí i zaměstnanců se snažíme snížit počty dětí ve třídách.

D. Skalická, ředitelka MŠ